elingua

Denní pomaturitní studium

Školní rok 2017/2018

+420 577 222 067

 
Přejete si zasílat novinky školy?
 

Certifikace

logo-AJŠA

logo-ESOL

Reference
Lingua na Facebooku
DomůO nás

O nás

Dnes je již standardem různých jazykových škol poskytovat studentům řadu kurzů a doplňkových služeb. Klíčovým faktorem úspěšnosti firmy jsou lidé, především lektoři.

 

Když je vybírám ke spolupráci, hledám u nich hodnoty naznačující, zda svou práci dělají s chutí, dobře komunikují a mají jasno, jak učit. Odpadají mi potom obavy z nedokonale odvedené práce.

 

Tento přístup se mi vyplácí v každé oblasti života. Jsem vděčný za tým lektorů, který je úspěšný ve vzdělávání studentů, těším se z týmu spolupracovníků zajišťujících fungování školy. Dnes už si neumím představit život bez IT techniků, grafiků a marketingových pracovníků.

 

Avšak mým opravdovým cílem je, abyste zkušenosti s námi oceňovali sami mezi sebou. Mnozí říkají, že to je neplacená reklama, ale já si myslím pravý opak! Je to ta nejdražší a zároveň nejcennější reklama, o kterou ve skutečnosti usilují všichni moudří podnikatelé.

 

Kolektiv pracovníků Jazykové školy Lingua poskytuje své znalosti a zkušenosti našim studentům již více než dvacet let. Kvalifikovaní zahraniční lektoři a rodilí mluvčí implementují denně své nemalé zkušenosti do výuky a předávají znalosti našim studentům. Vizitkou je nám spokojenost a neustálý kontakt s bývalými studenty, kteří již úspěšně pracují či studují v zahraničí.

 

Přeji Vám tedy pečlivě uvážený výběr toho, kdo Vás bude studiem provázet.


Mgr. Přemysl Čížek
zakladatel a ředitel JŠ Lingua

 

Čtěte také:

Důležitá data v historii JŠ Lingua Zlín

Kdo vás učí

 

Naše poslání

 

Za 25 let jsme si získali důvěru dodržováním slibů. Individuální přístup nám umožňuje najít a plně rozvinout potenciál každého. V rámci partnerského vztahu garantujeme důsledné dodržování našich hodnot. Jsme věrni svým postojům. Výukou jazyků přinášíme našim studentům důvěru v jejich jazykové schopnosti a tím i více životních a profesních příležitostí.

 

Rádi přijímáme výzvy, inspirujeme ostatní a ovlivňujeme jejich životy. Jsme kreativními průvodci našich klientů, a to nejen studiem jazyků. Pružně reagujeme na jejich individuální potřeby. Solidní a vstřícná komunikace s klientem je pro nás zásadní. Chceme jít příkladem - rozvíjíme se dalším studiem a o nově nabyté zkušenosti můžeme obohatit i Vás.

 

Dáváme víc než jazyk. Inspirací přispíváme k pozitivní změně Vašich postojů. Tuto změnu Vám nabízíme, nevnucujeme. Dokážete vše, pokud sami chcete. Pomůžeme Vám zbavit se obav ze selhání a neúspěchu. Váš úspěch je pro nás odměnou. Chceme, aby naše práce měla výsledky.

 

Věříme, že to, co zasadíme, také sklidíme.


nahorutisk stránky
 

Naše služby

Jednoleté denní pomaturitní studium

Kurzy pro veřejnost

Programy pro děti a mládež

Firemní kurzy

Jednodenní semináře a workshopy

Individuální vyuka a malé skupiny

Překlady a tlumočení

Pro veřejnost

O škole

Challenge / Newsletter Lingua

Napsali o nás

Reference

Fotogalerie

Videoprezentace

Kariéra - Jobs

Napsali o nás

Pro studenty

Bonusy pro studenty JŠ Lingua Zlín

Zařazovací testy

Souhrn kurzů a služeb

Proč studovat v JŠ Lingua Zlín

Principy výuky v JŠ Lingua Zlín

Kodex kvality

Vaše dotazy

Spojení

Kontakty

Lingua Zlín na Facebooku

Obchodní podmínky