elingua

Denní pomaturitní studium

Školní rok 2021/2022

+420 605 464 801

 
Přejete si zasílat novinky školy?
 

 Souhlasím se zpracováním osobních údajů v souladu s nařízením EU 2016/679 GDPR, dle Zásad ochrany osobních údajů
 

Certifikace

logo-AJŠA

logo-ESOL

Reference
 

 

DomůReference studentů

Reference studentů

Je fajn mít kam jít

Doporučujeme Vám přečíst si rozhovor s novou tváří JŠ Lingua Zlín Zuzkou Bartošovou. Zjistíte, jak jí studium jazyků změnilo život a co vše již prožila v zahraničí. Pobyt v zahraničí nemusí být nejlepší metoda, jak se naučit správně cizí jazyk. Zuzka kombinovala pobyt v zahraničí se studiem jazyka na Jazykové škole Lingua. Otevírá se jí tak budoucnost, kterou nebude moci prožít každý.

Je fajn mít kam jít
 

 
Váš tábor je nejlepší!

Honza jezdí na naše pobytové tábory od roku 2008. Přečtěte si, co o našich táborech říká :-) Jak se mu na táboře líbí? Jak ho baví studium angličtiny o prázdninách? Jak je připraven na studium angličtiny ve školním roce? Jak dlouho by si přál, aby tábor trval?

Váš tábor je nejlepší!
 

 
Vykročit tou správnou nohou

Aleně Kolínské na cestě za vzděláním pomohla Jazyková škola Lingua vykročit „tou správnou nohou'. Co jí dalo absolvování jednoletého denního pomaturitního studia angličtiny? Které důležité zkoušky díky tomu úspěšně zvládla? Čím ji a její spolužáky zaujali i zabavili lektoři JŠ Lingua ? A proč se Alena nedokázala rozloučit s naší školou ani o letních prázdninách?

Vykročit tou správnou nohou
 

 
Lingua - mnohem víc než jazyk

Lektorka angličtiny Gulja Dolinayová působila v JŠ Lingua tři roky. V současné době si šťastně užívá mateřskou dovolenou. Co všechno pro ni osobně znamená Lingua? Především jí vděčí za hezký začátek svého pracovního života. Čím ji učení naplňovalo, čím obohatilo? Co zvláště oceňuje u studentů jazyků? A na které kurzy, v nichž vyučovala, dodnes ráda vzpomíná? Dočtete se tomto článku...

Lingua - mnohem víc než jazyk
 

 
Vzpomínka na prodejnu Lingua

JŠ Lingua se v devadesátých letech uplynulého století hodně přičinila o šíření cizojazyčné literatury, a to nejen ve Zlíně. Dokonce provozovala vlastní prodejnu jazykových učebnic. Více zajímavostí o tomto kdysi velmi úspěšném knihkupectví přinášíme v rozhovoru s Ivetou Holoubkovou, která byla několik let jeho vedoucí.

Vzpomínka na prodejnu Lingua
 

 
Je úctyhodné mít smělou vizi

Upřímná gratulace od dobrých přátel vždy potěší. Přesně takovou zaslal Linguě k jejím dvacetinám Mgr. František Tomášek, dlouholetý přítel a spolupracovník naší školy. Svými odbornými znalostmi přispěl k zdaru několika významných vzdělávacích akcí pro učitele, pořádaných ve Zlíně. Také lektoři Lingua ocenili jeho bohaté pedagogické zkušenosti i kolegiální přístup během semináře, který připravil speciálně pro ně na téma teambuilding...

Je úctyhodné mít smělou vizi
 

 
I po letech si vzpomeneme

Nejdříve studentka JŠ Lingua, později její učitelka. Jednoleté pomaturitní studium angličtiny jí pomohlo nejenom zvládnout dvě jazykové zkoušky v jednom roce, ale také zvolit si svou profesi. Po vysokoškolských studiích i prvních kantorských zkušenostech se do „Linguy' opět vrátila, tentokrát jako lektorka. Příběh Sylvy Guryčové rozhodně stojí za přečtení...

I po letech si vzpomeneme
 

 
Díky Linguě budu bakalář

Veronika Divoká patří k těm mladým lidem, které studium v Jazykové škole Lingua motivovalo k dosahování dalších životních cílů. Naše bývalá „deňačka' (tj. studentka denního pomaturitního studia) má v současnosti nakročeno k získání vysokoškolského titulu bakalář. Veronice samozřejmě držíme palce a (nejenom) jejím vrstevníkům doporučujeme přečíst si, co nám o svém studiu napsala...

Díky Linguě budu bakalář
 

 
Angličtina při práci i koníčcích

Miroslav Šenovský je povoláním programátor CNC strojů. Znalosti angličtiny, získané v Jazykové škole Lingua, využívá jak při své práci, tak i při svých koníčcích, kvůli kterým už podnikl několik cest do zahraničí. Přečtěte si příběh velkého fandy letectví Velké Británie s kladným vztahem k angličtině...

Angličtina při práci i koníčcích
 

 
S takovým nadšením jsem se později už nesetkal

Tomáš Korčák patřil k první generaci učitelů angličtiny v JŠ Lingua. Působil zde v letech 1993-1996. Zpočátku stydlivý mladý kantor se díky skvělému přístupu svých zkušenějších kolegů brzy etabloval jako sebevědomý člen lektorského týmu. I po mnoha letech říká, že s takovým prostředím, atmosférou a nadšením, jaké tehdy vládlo v Linguě, se později ve své kariéře už nesetkal. O své vzpomínky se podělil v tomto článku...

S takovým nadšením jsem se později už nesetkal
 

 
Možnost chopit se dalších šancí

Když Honza Huleja ještě jako vysokoškolák začal chodit na angličtinu do JŠ Lingua, netušil, že právě cizí jazyk mu jednou pomůže poznat spoustu zajímavých lidí v řadě zemí světa. Např. v Austrálii, kde zažil mnohá nevšední dobrodružství. Jak líčí ve svých vzpomínkách, Lingua mu tak dala nejenom základy jazyka, ale také možnost chopit se dalších šancí...

Možnost chopit se dalších šancí
 

 
Zde i duše pookřála

Setkali se v Jazykové škole Lingua ve stejné třídě pomaturitního studia angličtiny. Psal se rok 2006. Od té doby jsou Vlaďka Kopčilová a Marcela Glücková kamarádky. Zkušenost těchto dvou maminek je důkazem toho, že denní studium může dát hodně nejenom „mlaďochům' těsně po maturitě. Přečtěte si jejich příběh...

Zde i duše pookřála
 

 
Vím, že to nebyla jen náhoda

V září 2009 nastoupila do pomaturitního studia jako úplný začátečník. Po roce byl její pokrok v angličtině natolik výrazný, že se rozhodla po prázdninách vrátit a pokračovat ve studiu druhým rokem. A její dobrá zkušenost s Linguou se opakovala: výborní učitelé, skvělý kolektiv, opět posun v znalosti jazyka. Dnes ví, že to všechno nebyla jen náhoda. Naše absolventka Míša Semelová a její příběh...

Vím, že to nebyla jen náhoda
 

 
Poděkování správce klášterní budovy Regina
 

 
Gratulace
 

 

nahorutisk stránky
 

ADRESA
A KONTAKT
   

ADRESA

nám. T. G. Masaryka 2433
760 01 Zlín

 

EMAIL

info@elingua.cz

 

TELEFON

+420 577 222 067

 
 
 

Naše služby

Jednoleté denní pomaturitní studium

Kurzy pro veřejnost

Programy pro děti a mládež

Firemní kurzy

Jednodenní semináře a workshopy

Individuální vyuka a malé skupiny

Překlady a tlumočení

Pro veřejnost

O škole

Challenge / Newsletter Lingua

Napsali o nás

Reference

Fotogalerie

Videoprezentace

Kariéra - Jobs

Napsali o nás

Pro studenty

Bonusy pro studenty JŠ Lingua Zlín

Zařazovací testy

Souhrn kurzů a služeb

Proč studovat v JŠ Lingua Zlín

Principy výuky v JŠ Lingua Zlín

Kodex kvality

Vaše dotazy

Spojení

Kontakty

Lingua Zlín na Facebooku

Obchodní podmínky

kızılay dershane

dershane ankara

eskişehir altın fiyatları

ankara kız yurdu